Regulamin konkursu „Zasada trójek”

Organizatorem konkursu jest autor bloga „W dymku”. Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Kultura Gniewu. Za przekazanie nagrody odpowiedzialny jest organizator Dyskusyjnych Klubów Czytelniczych.

1. Nagrodą w konkursie jest komiks „Zasada trójek” autorstwa Tomasza Grządzieli, wyd. Kultura Gniewu.
2. Konkurs organizowany jest w dniach 26.08-29.08.2022 na stronach „W dymku” na Facebooku oraz Instagramie.
3. Zadaniem konkursowym jest w sposób kreatywny podanie imienia, rasy lub pseudonimu najbardziej niezwykłej postaci komiksowej, jaką zdarzyło się poznać podczas lektury komiksu. Warunkiem poprawnie wykonania zadania jest podanie również tutułu tego albumu i jego autora.
4. Zadanie konkursowe może być wykonane tylko w komentarzu/komantarzach we wpisach konkursowych na stronach „W dymku” na Facebooku oraz Instagramie.
5. Każdy uczestnik Konkursu ma obowiązek wykonania zadania konkursowego w sposób samodzielny bez kopiowania odpowiedzi konkursowych innych uczestników Konkursu.
6. Za poprawnie wykonanie zadania konkursowego uznaje się spełnienie warunków opisanych w punktach 3, 4 i 5.
7. Nie ma ograniczeń co do ilości wykonania zadań konkursowych.
8. Przystąpienie do Konkursu oznacza jednoczesne zaakceptowanie warunków Regulaminu.
9. O przyznaniu nagrody decyduje Organizator w drodze analizy poprawności oraz atrakcyjności wykonania zadania konkursowego.
10. Zwycięzca Konkursu zostanie ogłoszony na stronach „W dymku” na Facebooku oraz Instagramie w dniu 30.08.2022.
11. Zwycięzca Konkursu wyraża zgodę na udostępnienie swoich danych osobowych tj. wymienienie jego imienia oraz zwycięskiego zadania konkursowego we wpisie na stronach „W dymku” na Facebooku oraz Instagramie podczas ogłaszania zwycięzcy konkursu. Organizator oświadcza, że dane osobowe Zwycięzcy będą przetwarzane wyłącznie w celach realizacji postanowień Regulaminu.
12. Zwycięzca Konkursu ma 4 dni od chwili ogłoszenia na wskazanie w wiadomości prywatnej adresu wysyłki, na który zostanie wysłana nagroda.
13. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 7 dni od przekazania adresu wysyłki na wskazany przez zwycięzcę ww. adres wysyłki na koszt organizatora.
14. Organizator zastrzega sobie wybór sposobu wysyłki nagrody.
15. Każdemu uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo do odwołania od wyniku Konkursu w ciągu 4 dni od ogłoszenia wyników Konkursu.
16. W przypadku niespełnienia lub złamania warunków Regulaminu przez zwycięzcę nagroda zostanie przekazana kolejnemu uczestnikowi konkursu.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s