Okładkowe perełki #15

Dziś przykład okładki, która nie musi ekscytować niesamowitą grafiką, super postaciami w niezwykłych pozach czy masą wybuchów. Jest to jedna z tych, która robi wrażenie swoim pomysłem a jej autorem jest Jakub Topor.

spieprzylem
Źródło: Timof Comics

Wystarczy raz spojrzeć żeby od razu zrozumieć, że misterna układanka na okładce wyraźnie mu nie wyszła, a głośne przekleństwo nasuwa się samo na myśl. Nigdy ci się nie przytrafiło coś podobnego przy układaniu puzzli? A ile razy zdarzyło ci się to w całkowicie innych sytuacjach?

 

Rysownik wraz  ze scenarzystą, Wiktorem Talagą wspólnie przyglądają się otaczającemu światu i poszukują wszystkiego co jeszcze można zepsuć, albo jak kto woli, to tytułowo „spieprzyć”. Jest to zbiór krótkich opowieści rysunkowych, gdzie motywem przewodnim jest spektakularne „zawalenie” jakiejś sprawy. Bohaterowie poszczególnych  epizodów mogliby zaśpiewać niczym wokalista Budki Suflera, że „znowu z życiu im nie wyszło”. Brnąc coraz bardziej w tę historię coraz mocniej będziesz odczuwać, że jest ona coraz bardziej depresyjna. W końcu taki jest świat ofiar losu.

Tytuł: Spieprzyłem

Autor okładki: Jakub Topor

Wydawca: Timof Comics

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s